O nás


Jsme malá, rodinná firma. Od roku 2000 nabízíme na českém a slovenském trhu klasické bavlněné dětské pleny. PO celo dobu klademe velký důraz na kvalitu, ekologii a inovativnost našich produktů. Od té doby jsme vybudovali funkční distribuční síť a úspěšně konkurujeme českým výrobcům tohoto tradičního zboží.

2005 Naše nabídka se stále rozrůstá o nové vzory bavlněných plen v různém provedení a gramáži. Začínáme se pravidelně účastnit mezinárodních textilních veletrhů STYL/KABO. Naše zboží získává jakostní ocenění Česká kvalita/Quality zone.


2006 Začínáme spolupracovat s designérským studiem Kantor´s creative club, které pracuje pro významné nadnárodní společnosti v oblasti obalového designu. Vytváříme značku KIKKO, která je registrovaná v České republice a začínáme náš sortiment postupně nabízet v nových, atraktivních obalech pod značkou KIKKO. Značka KIKKO je poprvé prezentována na mezinárodních textilních veletrzích.

2007 Zboží pod novou značkou a v nových obalech zaznamenává obrovský skokový nárůst prodejů. Začínáme pracovat na vývoji nových produktů. Koncem roku se objevují bavlněné pleny s vyšší gramáží než je na našich trzích běžné  - KIKKO LUX a KIKKO LUX ECO, které zaplňují díru na trhu a zaznamenávají obrovský úspěch. Nové produkty prezentujeme na mezinárodních textilních veletrzích.

2008 Přicházíme s novinkou – mušelínovými čtvercovými plenami ze směsi bambusové viskozy a bavlny s výraznou gramáží, extrémní jemností a velkou savostí. Pleny se značkou KIKKO BMB zaplavují český a slovenský trh. Pleny KIKKO BMB nabízíme zpočátku v rozměru 70x70 ve 3 pastelových barvách. Velice úspěšně prezentujeme nové pleny na mezinárodních textilních veletrzích.

2009 Řadu bambusových plen KIKKO BMB rozšiřujeme o pleny v nebělené verzi, osušky 90x100 KIKKO BMB s vyšší gramáží a jemnější ubrousky 30x30 KIKKO BMB. Přicházíme s novou řadou produktů KIKKO ECO. Jako první vlajková loď se objevuje sada dětských hraček a kousátek KIKKO ECO ,vyrobená z biopolymeru, jehož základem je kukuřičný škrob. Revoluční novinka raketově startuje v prodejích na české trhu.  Do sortimentu ji  společně s řadou bambusových plen KIKKO BMB zařazuje síť ekologických drogerií DM Drogeriemarkt.  Novinky poprvé prezentujeme na největší evropském veletrhu v Evropě Kind und Jugend v Kolíně nad Rýnem.

2010 Na Slovensku naše bambusové pleny KIKKO BMB zařazuje do svého sortimentu  síť  ekologických  drogerií DM Drogeriemarkt.  Je dokončen vývoj a první výroba nového dětského nádobí KIKKO ECO. Nádobí je opět vyrobeno z ekologického biopolymeru jehož základem je kukuřičný škrob. Nádobí je je potištěno obrázky, které speciálně pro nás vytvořila známá česká výtvarnice Vendula Hegerová. Samozřejmostí je použití ekologických barev.

2011 Začínáme spolupráci s výrobcem jednorázových ekologických kompostovatelných dětských plen. Podepisujeme exkluzivní smlouvu o distribuci těchto plen a separačních plen z ekologického biopolymeru INGEO  pro Evropu.  Po značkou KIKKO ECO je začínáme distribuovat v České republice.  Na trh přinášíme i nové potisky bavlněných čtvercových plen, které pro nás vytvořila výtvarnice Vendula Hegerová. 
Ekologické jednorázové pleny KIKKO ECO a řadu bambusových plen, osušek a ubrousků KIKKO BMB velmi úspěšně prezentujeme na  největší evropském veletrhu v Evropě Kind und Jugend v Kolíně nad Rýnem. O výrobky je obrovský zájem a vzhledem k tomu, že značka KIKKO je registrována pouze v České republice a registrace v dalších zemích by byla obtížná, rozhodujeme se pro expanzi na evropské trhy vytvořit rebrand původní značky. Registrujeme evropskou značku XKKO a rozhodujeme se zachovat původní úspěšný vizuál značky i jednotlivých produktových řad. Postupně přebalujeme zboží do nových obalů s novou značkou, rozjíždíme internetový velko a maloobchod  www.xkko.eu  a spouštíme distribuci našeho zboží do všech zemí Evropské unie.


          


Provozovatel serveru: KIKKO CZ s.r.o. , Štěpaňákova 6, 719 00 - Ostrava-Kunčice
Telefon: 777 1 PLENY, 777 1 75369, www.kikko.cz, info@kikko.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP